A- A A+

Szanowni Państwo.

Niniejszym informujemy, że uchwałą Zarządu (3 marca uchwałą nr B/10/4/2020) i Rady Nadzorczej (6 marca uchwałą nr 29/20) Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej zostały przyjęte zmiany w rządowym programie „Czyste Powietrze”. Według najnowszych informacji publikowanych na stronie NFOŚiGW mają one zostać wdrożone po 14.04.2020 r.. Podstawowy cel wprowadzanych zmian to przyspieszenie i ułatwienie ubiegania się o dofinansowanie na wymianę kopciuchów i termomodernizację budynków jednorodzinnych.

Zmiany PCzP zostały przedstawione na stronie NFOŚiGW w Warszawie pod linkiem

 http://nfosigw.gov.pl/czyste-powietrze/aktualnosci/art,23,nowa-wersja-programu-czyste-powietrze.html

Do czasu ogłoszenia naboru na nowych zasadach, wnioski o dofinansowanie wymiany przestarzałych pieców oraz dofinansowanie termomodernizacji domów jednorodzinnych należy składać do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu na zasadach przewidzianych w obowiązującej obecnie wersji programu „Czyste Powietrze”.

20022020

Karr09012020

Burmistrz Miasta Piechowice zaprasza mieszkańców do punktu informacyjno-konsultacyjnego programu "Czyste powietrze" poświęconego możliwości pozyskania

dopłat na wymianę pieców i termomodernizację budynków jednorodzinnych.


Konsultacje odbędą się w dniu 7 czerwca 2019 r. /piątek/ w godz.
9.00–14.00 w sali konferencyjnej (parter) Urzędu Miasta w Piechowicach, ul. Kryształowa 49.Reklamy:
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Informujemy, że serwis piechowice.pl uzywa plików cookies

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gmina miejska Piechowice przetwarza Państwa dane osobowe w sposób zgodny z prawem (legalny) - na podstawie i w granicach powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajduje sie w zakładce RODO.