A- A A+

TWK logo

Szanowni Państwo

Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział Terenowy w Jeleniej Górze organizuje wyjazd na wielkie widowisko na nowym Stadionie Wrocław, to jest na Operę ,,Hiszpańska Noc z Carmen - Zarzuelę Show, w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego i Ignacia Garei. Na scenie wystąpi 500 osobowy zespół artystów. Wydarzenie to odbędzie się w dniu 18.06.2016 r.o godz. 22,00 (sobota) na Stadionie Wrocław. Spektakl będzie trwał 2 godziny.

Organizatorowi czyli Operze Wrocław nie zależy na obniżce ceny biletów. Liczą na kilka tysięcy widzów. Na stadionie prawdopodobnie będzie mogło uczestniczyć około 30 tyś.melomanów. TWK w J.Górze zamówi w imieniu swoich członków i sympatyków bilety i zapewni przejazd autokarem w obydwie strony.
Przejazd autokarem w dwie str. to 10 zł koszt biletu na operę to 40 zł/os
Koszt ubezpieczenia wycieczki oraz część kosztów transportu pokrywa TWK Jelenia Góra !!!.
Osoby które chcą indywidualnie same dojechać do W-wia płacą tylko 40 zł./os

Zbiórka i Wyjazd z Jeleniej Góry będzie w dniu imprezy w sobotę o godz.18,00 z ul. Teatralnej k/ Teatru Zamówienia i wpłaty będziemy przyjmować po 8 maja w TWK w Jeleniej Górze przy ul. Jana Pawła II 7 IV p pok.414 (budynek MOPS-u) Pierwszeństwo osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Ogłosimy jeszcze godz. i dni i ewentualnie Nr. konta bankowego TWK do wpłat dla osób z poza J.Góry. Na Stadionie będą ułatwienia dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim oraz ulga w cenie biletu.


Pozdrawia współorganizator
Jędrzej Hałatek



Reklamy:
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Informujemy, że serwis piechowice.pl uzywa plików cookies

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gmina miejska Piechowice przetwarza Państwa dane osobowe w sposób zgodny z prawem (legalny) - na podstawie i w granicach powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajduje sie w zakładce RODO.