A- A A+

rower

Firma „Sportuj po Ćesku z.s.”  informuje, że 19 września 2020 roku organizuje imprezę rowerową pn. „Nova Cup – Harrachov”, którego część etapu będzie przebiegać przez teren Gminy Piechowice.
 
Wjazd zawodników na drogi publiczne oraz ich wykorzystanie odbywać się będzie zgodnie z zasadami ruchu drogowego przy ruchu otwartym zgodnie z zasadami prawo  o ruchu drogowym.W miejscach mogących powodować podwyższone ryzyko ustawione będą osoby ( Straż Pożarna OSP) pomagające bezpiecznie włączyć się do ruchu i wyłączyć z niego. Utrudnienia na terenie Miasta mogą pojawić się w górnych Piechowicach, od skrzyżowania ul. Kryształowej z DK 3 do skrzyżowania z ul. Wiejską i na ulicy Wiejskiej. 


Reklamy:
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Informujemy, że serwis piechowice.pl uzywa plików cookies

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gmina miejska Piechowice przetwarza Państwa dane osobowe w sposób zgodny z prawem (legalny) - na podstawie i w granicach powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajduje sie w zakładce RODO.