A- A A+
 
Szanowni Państwo,
przy Waszej pomocy oraz zaangażowaniu w ten proces rodziców dzieci uczęszczających do placówek nasza gmina ma możliwość pozyskania profesjonalnego masztu wraz z flagą. Co zrobić? Wystarczy zebrać tylko 100 podpisów od mieszkańców naszej gminy. Jednak, aby cel został zrealizowany potrzebuję Państwa pomocy i współpracy. Poniżej wskazuję link do adresu e-mail Kancelarii Prezesa Rady Ministrów celem przygotowania przez Państwa odpowiednich komunikatów np. do przekazania za pośrednictwem portali społecznościowych, e-dziennika, zaangażowaniu przedstawicieli rad rodziców. Liczę, że wspólnymi siłami zbierzemy wymaganą liczbę głosów, która wbrew pozorom nie jest duża😊 https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/


Reklamy:
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Informujemy, że serwis piechowice.pl uzywa plików cookies

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gmina miejska Piechowice przetwarza Państwa dane osobowe w sposób zgodny z prawem (legalny) - na podstawie i w granicach powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajduje sie w zakładce RODO.