A- A A+

 

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do poprzedniej korespondencji dotyczącej budowy sieci światłowodowej- realizacja projektu z dofinansowaniem, z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC), przesyłamy aktualizację komunikatu o stanie realizacji inwestycji z prośbą o umieszczenie informacji na Państwa stronach www. 

Działanie takie jest zgodne z oczekiwaniami Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC) - Instytucji Pośredniczącej, która zobowiązuje nas do rozpowszechnienia wiedzy na temat budowy społeczeństwa informacyjnego poprzez umieszczanie informacji na stronie internetowej każdej gminy, na terenie której są prowadzone inwestycje.

Wskazany link umożliwi Państwu samodzielne pobranie informacji: https://uniaswiatlowodowa.pl/lista-instalacje

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszany do kontaktu:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy

Zespół Orange

 Reklamy:
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Informujemy, że serwis piechowice.pl uzywa plików cookies

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gmina miejska Piechowice przetwarza Państwa dane osobowe w sposób zgodny z prawem (legalny) - na podstawie i w granicach powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajduje sie w zakładce RODO.