A- A A+

ue062020

Trwają prace budowlane w ramach realizacji projektu pn. „Czesko-Polski Szlak Grzbietowy - część zachodnia - Rokytnice i Piechowice z widokiem na Karkonosze” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska
Zgodnie ze złożonym wnioskiem o dofinansowanie projektu bezpośrednim jego celem jest zwiększenie ruchu turystycznego w obu miastach oraz w regionie przygranicznym.
Platforma widokowa powstaje w Michałowicach, w sąsiedztwie nieczynnego kamieniołomu natomiast przy ul. Śnieżnej i Kryształowej powstają parkingi z elementami małej architektury, które będą służyły turystom i mieszkańcom Piechowic i Michałowic.
W załączeniu dokumentacja zdjęciowa z prowadzonych prac.

Platforma Widokowa

Parking ul. Śnieżna

 

Parking Kryształowa

 

 

 Reklamy:
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Informujemy, że serwis piechowice.pl uzywa plików cookies

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gmina miejska Piechowice przetwarza Państwa dane osobowe w sposób zgodny z prawem (legalny) - na podstawie i w granicach powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajduje sie w zakładce RODO.