A- A A+

TWK logo

Szanowni Państwo

Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział Terenowy w Jeleniej Górze organizuje wyjazd na wielkie widowisko na nowym Stadionie Wrocław, to jest na Operę ,,Hiszpańska Noc z Carmen - Zarzuelę Show, w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego i Ignacia Garei. Na scenie wystąpi 500 osobowy zespół artystów. Wydarzenie to odbędzie się w dniu 18.06.2016 r.o godz. 22,00 (sobota) na Stadionie Wrocław. Spektakl będzie trwał 2 godziny.

Organizatorowi czyli Operze Wrocław nie zależy na obniżce ceny biletów. Liczą na kilka tysięcy widzów. Na stadionie prawdopodobnie będzie mogło uczestniczyć około 30 tyś.melomanów. TWK w J.Górze zamówi w imieniu swoich członków i sympatyków bilety i zapewni przejazd autokarem w obydwie strony.
Przejazd autokarem w dwie str. to 10 zł koszt biletu na operę to 40 zł/os
Koszt ubezpieczenia wycieczki oraz część kosztów transportu pokrywa TWK Jelenia Góra !!!.
Osoby które chcą indywidualnie same dojechać do W-wia płacą tylko 40 zł./os

Zbiórka i Wyjazd z Jeleniej Góry będzie w dniu imprezy w sobotę o godz.18,00 z ul. Teatralnej k/ Teatru Zamówienia i wpłaty będziemy przyjmować po 8 maja w TWK w Jeleniej Górze przy ul. Jana Pawła II 7 IV p pok.414 (budynek MOPS-u) Pierwszeństwo osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Ogłosimy jeszcze godz. i dni i ewentualnie Nr. konta bankowego TWK do wpłat dla osób z poza J.Góry. Na Stadionie będą ułatwienia dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim oraz ulga w cenie biletu.


Pozdrawia współorganizator
Jędrzej Hałatek

Informujemy, że serwis piechowice.pl uzywa plików cookies

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gmina miejska Piechowice przetwarza Państwa dane osobowe w sposób zgodny z prawem (legalny) - na podstawie i w granicach powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajduje sie w zakładce RODO.